13-14 грудня 2021 року доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Оксана Дубініна взяла участь у семінарі за українсько-австрійським проєктом "Цифровізація викладання". Захід було організовано OeAD Cooperation Office Odessa Бюро кооперації в Одесі. Під час семінару обговорювалися  стратегічні цілі трансформації цифрової освіти у контексті європейської рамки цифрової компетентності освітян з огляду на реформу «Нова українська школа», стандарти цифрової компетентності освітян.

Дякуємо за плідну роботу, дружню атмосферу та цікаві практичні вправи, які сприяють розвитку цифрової грамотності особистості.