ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ПІДТРИМКА ННІМП УЧНЯМ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

28 вересня 2017 року з метою популяризації освітніх програм ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» викладачі кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін ННІ МП провели зустріч з учнями 9-11 класів середньої загальноосвітньої школи № 160 Дарницького району м. Києва,

У ході спілкування доцент кафедри Наливайко Г. В. провела тестування на визначення типу майбутньої професії за методикою Є. О. Клімова, розповіла про переваги освітніх програм Університету та відповіла на запитання щодо різних аспектів навчання в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Загалом у заході прийняло участь 27 учнів. На зустрічі вони уважно та зацікавлено сприймали надану профорієнтаційну інформацію та активно брали участь у її обговоренні з викладачами кафедри.