Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

У 2016 р. ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України визначений одним із пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести відповідають програмам, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2015 р. № 81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного тестування у 2016 році» 2 квітня 2016 року  проведено пробне ЗНО з української мови і літератури.

В університет прибули 173 особи із запланованих 180 осіб, хто бажав випробувати свої знання із зазначеної дисципліни. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість ознайомитися із процедурою його проведення, підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання, ознайомитися з форматами зошитів зовнішнього незалежного оцінювання, орієнтуватися в різних формах завдань, розрахувати час на виконання завдань, потренуватися в заповненні бланків відповідей; отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.