Студентська науково-практична конференція «Дні науки – 2015: наука і практика в професійній діяльності фахівців»

Студентська науково-практична конференція «Дні науки – 2015: наука і практика в професійній діяльності фахівців»

14 травня 2015 року у залі засідань НАПН України відбулася студентська науково-практична конференція «Дні науки – 2015: наука і практика в професійній діяльності фахівців» Інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Учасників конференції привітали ректор Університету, академік Віктор Васильович Олійник, перший віце-президент, в. о. головного ученого секретаря НАПН України Володимир  Іларіонович Луговий, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Євтух Микола Борисович.

На пленарному засіданні були присутні та виступили поважні гості з Польщі: доктор хабілітований, директор Інституту наук про родину та працю соціальну Католицького Університету Іоанна Павла ІІ в Любліні Єнчень Ярослав, доктор хабілітований Вітольд Яноха, доктор Вижліц Малгожата, студентки Сільвія Мірослав та Ілона Конечна. Були розглянуті питання ресоціалізації через освіту, роль сім’ї в процесі підтримки дитини з особливими потребами та її ролі на ринку праці.

Кафедра управління проектами та загальнофахових дисциплін взяла активну участь в обговоренні дискусійних питань. До роботи долучились також студенти кафедр Інституту менеджменту та психології, піднявши актуальні питання управління соціально-економічними процесами, представивши дослідження та досвід загальної та прикладної психології, управління навчальними закладом та педагогіки вищої школи.

Конференція проходила у дружній, робочій атмосфері. Була ухвалена Резолюція, в якій пропонується за доцільне звернути увагу на використання результатів наукової діяльності польських студентів і викладачів, зокрема Католицького університету в м.Любліні (Польща).