У збірнику наукових праць, який індексується у наукометрічній базі Web of Science, вийшла друком стаття Заступника директора ННІМП Ірини Жукової

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» активно працює над гідним представленням своїх наукових здобутків на міжнародній арені, щоб сприяти підвищенню авторитету та іміджевої діяльності ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

У збірнику наукових праць «Фінансово-кредитна діяльністьпроблеми теорії та практики», який індексується у Web of Science, вийшла друком стаття Заступника директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»» Ірини Жукової «Current trends of public management in the modern world: economic and organizational aspects». Стаття підготовлена разом із провідними науковцями галузей державного управління, права та економіки: Євгеном Романенком, Ростиславом Щокіним та Олексієм Оболенським.

У статті визначено відповідні тенденції економіко-організаційних аспектів формування публічного управління суспільством реалізація яких зумовлена глобальним характером економічних, соціальних, культурних змін, поширенням нових технологій, під час IV міжнародної революції, кризами, пов’язаними з пандемією коронавірусу, гібридними і торговими війнами, боротьбою за лідерство у глобальному і локальному масштабах та іншими світовими і регіональними проблемами.

Констатується, що управління подальшим економічним розвитком суспільства вимагає сучасної наукової аргументації та підтримки за допомогою розроблення спеціальної наукової теорії  теорії публічного управління. Запропоновано напрями публічного управління в економічній, соціальній, культурній, інституційній і політичній сферах з урахуванням проаналізованих тенденцій становлення сучасної цивілізації.