Відбулася чергова зустріч на тему "Родина мого походження" тренінгу для наречених

14 грудня 2015 року відбулася чергова зустріч на тему "Родина мого походження" тренінгу для наречених в Науково-навчальному інституті менеджменту та психології, яка була проведена доцентом кафедри економіки та управління персоналом Шевчик Ольгою Георгіївною.
Важливим було пригадати свої родини, позитивний і негативний досвід свого життя у батьківській родині.
Кожен учасник тренінгу визначався з тим, що з минулого (моделі поведінки, звичаї, способи спілкування, норми поведінки) варто брати у своє майбутнє подружнє життя, а що залишити у минулому.