відбувся Майстер-клас «Управління проєктами від SMART до PMP: інструменти для життя та кар’єри»

9 квітня 2021 року на платформі Міжнародної спеціалізованої віртуальної виставки «Освіта та кар’єра 2021» за програмою семінарів, презентацій та круглих столів Національної академії педагогічних наук України відбувся Майстер-клас ««Управління проєктами від SMART до PMP: інструменти для життя та кар’єри», організований кафедрою публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Результати практики та освітньо-наукової діяльності науково-педагогічних працівників кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та адаптивні можливості інструментів проєктного менеджменту було презентовано у рамках апробації результатів НДР кафедри за міждисциплінарними науковими темами: «Трансформація публічного управління розвитком соціального, економічного, політичного та людського потенціалів суспільства і держави» (РН 0120U105398) та «Економічні, соціальні та інформаційні механізми формування та вдосконалення системи управління проектами» (РН 0119U000543).

Привітали учасників майстер-класу проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова.

Співдоповідачами за напрямом проєктні технології як інструмент побудови кар’єри й життя були Євген Карташов, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; Олена Алейнікова, доктор наук з державного управління, професор кафедри; Тетяна Букорос, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри; Галина Бережна, кандидат економічних наук, доцент кафедри; Оксана Ковтун, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту.

Модераторами заходу виступили – Галина Бережна, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту та Святослав Корсакевич, магістр психології, методист вищої категорії кафедри.

На початку майстер-класу професор Олена Алейнікова презентувала для відвідувачів виставки та майбутніх вступників діяльність кафедри публічного управління та проєктного менеджменту, її здобутки та досягнення, перспективи розвитку діяльності. Професор Євген Карташов ознайомив відвідувачів із публікаційною діяльністю кафедри, презентував навчальні посібники та монографії з управління проєктами та публічного управління. Доцент Оксана Ковтун, завідувач відділу міжнародного співробітництва УМО, запросила учасників разом зі спільнотою Університету менеджменту освіти зануритися у культурну, наукову та студентську європейську спільноту: «в Університеті діють багато міжнародних проектів академічної мобільності здобувачів вищої освіти. Це і програми подвійних дипломів, навчальне стажування, участь у студентських програмах Еразмус+».

Авторами майстер класу було систематизовано провідні методики у сфері управління проєктами, розкрито сутність ключових інструментів проєктування, розглянуті питання планування, контролю, організації, мотивації й координації у проєкті.

Акцентом у презентованому матеріалі була ідея можливості використовувати проєктні інструменти як у житті – при побудові відносин, різноманітних комунікацій, так і у кар’єрі – на будь-якій управлінській ланці.

Здобувачі віщої освіти освітньо-професійних програм «Управління проєктами» та «Публічне управління та адміністрування» опановуючи основні дисципліни програм та вибіркові компоненти у процесі навчання та практики мають можливість у цьому переконатися.

Творчі особистості, нестандартно мислячі керівники, підприємці, громадські діячі сьогодні віддають перевагу ефективним методикам управління та ведення бізнесу.

Кафедрою публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО» восени 2020 року у рамках профорієнтаційного проекту започатковано «Майстерню проектного менеджменту». Майстер-клас «Управління проєктами від SMART до PMP: інструменти для життя та кар’єри», що відбувся на платформі Міжнародної спеціалізованої віртуальної виставки «Освіта та кар’єра» за програмою семінарів, презентацій та круглих столів Національної академії педагогічних наук України, став черговим заходом популяризації діяльності кафедри та можливостей проєктного менеджменту для використання їх у різних управлінських системах та у житті.

Цільовою аудиторією заходів «Майстерні проєктного менеджменту» є науково-педагогічні й педагогічні працівники закладів освіти, студенти, аспіранти, майбутні вступники, представники приватного та публічного секторів та всі зацікавлені особи.

Запрошуємо долучатися до нашої команди. Далі буде.

Щиро дякуємо організаторам Міжнародної спеціалізованої віртуальної виставки «Освіта та кар’єра 2021», адміністрації Університету та Інституту, а також колегам і всім учасникам, які завітали до нашої Майстерні!

Запрошуємо науковців, освітян, абітурієнтів
відвідати наукові онлайн заходи
ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України
на віртуальній виставці «Сучасні заклади освіти-2021»,