Надзвичайно урочистою та насиченою була VII Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації особистості в умовах трансформації освіти», яка відбулась у Київському міському Будинку вчителя 22 травня 2015 року.

Була представлена виставка-презентація: «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін», яку відвідав президент НАПН України Кремінь В.Г., віце-президент НАПН України Гурджій А.М. та інші високоповажні гості. Конференцію відкривав та завершував ректор ДВНЗ «УМО» НАПН України академік Олійник В.В. а учасників та гостей вітала та представляла перший проректор –проректор з наукової та науково-методичної роботи Університету професор Чернишова Є.Р.

Викликали інтерес доповіді керівників закладів післядипломної освіти, а обговорення проблем післядипломної освіти та її психологічного супроводу на секційних засіданнях викликали жваві дискусії. Активну участь в обговоренні та роботі майстер-класів взяла кафедра управління проектами та загальнофахових дисциплін.

На конференції панувала дружня і зацікавлена атмосфера, яка знайшла втілення в пропозиціях щодо вдосконалення окремих аспектів післядипломної освіти, які увійшли в Резолюцію, а також в обміні досвідом, знаннями та натхненням на подальшу співпрацю між фахівцями різних регіонів України та країн Польщі, Німеччини, Сполучених Штатів, Чехії та Угорщини