Вітаємо завідувача кафедри Є.Г. Карташова з отриманням вченого звання ПРОФЕСОРА!

Колектив кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» щиро вітає завідувача кафедри, шановного Євгена Григоровича Карташова з отриманням вченого звання ПРОФЕСОРА!

Ваш професіоналізм, особистий внесок у державну політику, розвиток та демократизацію місцевого самоврядування, підготовку управлінських кадрів України, інноваційні підходи, наукові досягнення та здобутки є прикладом для науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти нашої кафедри, Інституту та  Університету.

Нехай завжди Вас супроводжують удача та успіх у всіх Ваших справах, а Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують служити на благо України та українського народу! Міцного здоров‘я Вам, Євгене Григоровичу! Ми пишаємося ВАМИ, пишаємося можливістю працювати разом та переймати ВАШ досвід! ВИ - Керівник, Лідер, Людина з Великої Літери!

З повагою, О. Алейнікова