Зустріч учасників програми «РІТА-2015» (Україна-Польща) «Укріплення потенціалу родини в ситуації дестабілізаці українського суспільства» 20 квітня 2015 року

20 квітня  2016 року о 18 годині відбулася чергова зустріч учасників програми «РІТА-2015» (Україна-Польща). Заняття проводила лікар, магістр психології, випускниця ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Подольська Ольга Ростіславівна на тему: «Природне планування сім’ї».

Основними питаннями, які розглядалися на цьому занятті, були: природне планування сім’ї, обговорення кількості дітей у родині, наші очікування від шлюбу.

Учасниками майстер-класу жваво обговорювалися усі питання щодо майбутнього подружнього життя. Кожен учасник тренінгу мав право задати питання, що його цікавлять та отримати кваліфіковану відповідь.