1 вересня 2015 року в Інституті менеджменту та психології відбулось урочисте посвячення першокурсників у студенти кафедр загальної та практичної психології, економіки та управління персоналом.

Подія була прикрашена чудовим концертом, в якому за запрошенням брали участь студенти Київського медичного коледжу №3 з танцювальними номерами та Панасюк Марійка з музичним подарунком – піснею «Моя Україна».

Для слова привітання зі святом та мудрої поради були запрошені: Народний Герої України, український учений-медик, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України – Стеблюк Всеволод Володимирович; активіст, координатор «Київської міської спілки ветеранів АТО» – Антон Сергійович Колумбєт; віце-президент, дійсний член, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України – Луговий  Володимир Іларіонович; виконуючий обов'язки ректора Університету менеджменту освіти Кириченко Микола Олексійович; директор Інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти Алейнікова Олена Володимирівна; голова студентського самоврядування, студентка групи МОБ-14-ДП1 – Лабунець Валентина; завідуючий кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор – Лушин Павло Володимирович; завідуюча кафедри економіки та управління персоналом, доцент, кандидат педагогічних наук – Бурлаєнко Тетяна Іванівна; слово для привітання від батьків було надано Андрієнку Олегу Андрійовичу.

Перший крок з абітурієнтів в студенти вже зроблений, надалі цікава та сповнена знаннями дорога...