19 березня 2015 року о 12.00 в науковій бібліотеці Університету відбудеться науково-методологічний семінар на тему: «Проблематика впровадження особистісно-орієнтовної підготовки майбутніх психологів в системі післядипломної педагогічної освіти»На ньому розглядатимуться такі питання: «Психологічна проблематика впровадження особистісно-орієнтовних підходів до підготовки фахівців в системі ППО»(Лушин П.В., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та практичної психології), «Медіаційні технології, як засіб впровадження особистісно-орієнтовного підходу до підготовки майбутніх психологів» (Гусєв А.І., кандидат психологічних наук, доцент кафедри), «Використання нетрадиційних форм навчання в процесі особистісно-орієнтовної підготовки майбутніх психологів» ( Брюховецька О. В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри).