28 квітня 2015 року в Інституті менеджменту та психології проходив попередній захист магістерських дипломних робіт групи ПМ-12-Г-1

До складу експертної комісії було включено: професор, завідувач кафедри загальної та практичної психології, Лушин П.В., старший викладач загальної та практичної психології Інжиєвська Л.А., доцент загальної та практичної психології Гусєв А.І., старший викладач загальної та практичної психології Шевченко С.В., доцент загальної та практичної психології Брюховецька О.В., доцент загальної та практичної психології Чаусова Т.В., старший викладач загальної та практичної психології Хілько С.О., професор Бевз Г.М., доцент загальної та практичної психології Москальова А.С., старший викладач загальної та практичної психології Слободянюк Л.У.