Методичний семінар на тему: «Психолого-педагогічний супровід навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців в системі ППО»

05 лютого 2016 року кафедрою загальної та практичної психології був проведений методичний семінар на тему:«Психолого-педагогічний супровід навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців в системі ППО»,  згідно з планом науково-дослідної роботи  кафедри на 2015-2016 роки.

Мета проведення семінару - обговорення актуальних проблем  підвищення ефективності  психолого-педагогічного супроводу навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців.

Місце проведення семінару - Інститут менеджменту та психології  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», аудиторія 411.

Організатор проведення методологічного семінару - кафедра загальної та практичної психології .

Доповідачі на семінарі:

1. Лушин П.В., завідувач кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «УМО» НАПН України, доктор психол. наук, професор: «Інтенсифікація підготовки психолога в сфері особистісто-орієнтованої освіти».
  2. Бевз Г.М. , професор кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «УМО» НАПН України, доктор психол. наук, : «Стратегія розвитку критичного мислення студентів».
  3. Гусев А.І., доцент кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «УМО» НАПН України: «Особистісто-орієнтований підхід до підготовки медіаторів».

На семінарі були присутні: викладачі, методисти та лаборанти кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «УМО» та ІМП, студенти та слухачі  денної та заочної форми навчання із спеціальностей: «Менеджмент», «Управління персоналом та економіка праці», «Психологія».