Методологічний семінар «Концептуальні засади розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти»

22 березня 2018 р. викладачі кафедри психології та особистісного розвитку взяли участь у методологічному семінарі «Концептуальні засади розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти» в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

На даному заході відбулися виступи ректорів різних вищих навчальних закладів України, представників державної влади України тощо. Основні питання, які обговорювалися в процесі проведення методологічного семінару були пов’язані з розкриттям особливостей Шанхайської системи національного рейтингу ВУЗів, аналізом можливостей використання світового досвіду для розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти в Україні.

За результатами роботи методологічного семінару планується підготовка Рекомендацій щодо концептуальних засад  розроблення Національного рейтингу закладів вищої освіти.