На початку 2015 року був підписаний меморандум порозуміння між ДВНЗ«Університетом менеджменту освіти» НАПНУкраїни (УМО) і Інститутом наук про родину та працю соціальну Люблінського Католицького університету Іоана Павла ІІ. Польща (КУЛ).

Візит представників наукових та навчальних установ України до Польщі в січні 2015 року, під час якого були підписаний меморандум про співпрацю між ДВНЗ«Університетом менеджменту освіти» НАПНУкраїни (УМО) і Інститутом наук про родину та працю соціальну Люблінського Католицького університету Іоана Павла ІІ. Польща (КУЛ).

Згідно умов меморандуму між «УМО» та «КУЛ» розпочата робота по програмі «обмін студентами та викладачами» названих вузів. Перший візит українських студентів та викладачів був організований в Люблін до КУЛю в період з 16 березня по 20 квітня. Його учасниками стали викладач доктор психологічних наук, Бевз Галина Михайлівна та чотири студентки Інституту психології та менеджменту УМО, які здобувають вищу освіту по спеціальності «психологія»: Калібаба Анна, Банщикова Катерина, Нові Олександра та Мацарська Вікторія.

Під час візиту до Польщі (м. Люблін) учасники програми науково-студентських обмінів ознайомилися із роботою різних закладів Польщі, які розміщені на терені міста Любліні та прилеглих територій і спрямовують свою роботу на допомогу сім’ї та родині. В рамках програми була проведена міжнародна наукова конференція присвячена питанням розвитку сім’ї на етапі виходу дітей у дорослий світ: «Повне тапусте гніздо – два світи, чи одна реальність?», в якій взяли участь і учасники програми науково-студентських обмінів. Спільно з Українською делегацією учасниками програми викладацько-студентських обмінів були і студенти із Словакії.