Нагородження Лушина П. В. премією у номінації «Кращий психолог 2018 року» та Грамотою КМДА

Серед науковців та педагогів є видатні особистості, які впливають на відродження та розвиток позитивних змін, які потребує наше суспільство, що є вкрай важливими та необхідними для гармонійного розвитку окремих фахівців, стабілізації суспільного життя та сприяння ствердженню добробуту в громадянському суспільстві тощо, до яких належить Павло Володимирович Лушин.

Кафедра психології та особистісного розвитку щиро вітає завідувача кафедри психології та особистісного розвитку, доктора психологічних наук, професора Лушина Павла Володимировича з присудженням премії за пропаганду наукових знань і цикл наукових праць у галузі психології у номінації "Кращий психолог 2018 року" відповідно до рішення комітету Української психологічної асоціації від 27 жовтня 2018 р. та з нагородженням Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міськрої ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди 65-річчя Університету (ДВНЗ "Університет менеджменту освіти").