науковий семінар 25 лютого 2015 року

Національна академія педагогічних наук України
Університет менеджменту освіти
Інститут менеджменту та психології
Кафедра загальної та практичної психології

Програма наукового семінару

«Психолого-педагогічний супровід навчально-професійної діяльності майбутніх фахівців в системі ППО»

Дата проведення 25 лютого 2015 р.

Час проведення 12.00 – 13.20

Місце проведення – аудиторія 411 (4-й поверх Президії НАПН України)

Відкриття семінару

Представлення учасників наукового семінару кафедри загальної та практичної психології

«Профіцитарний вимір в особистісно-орієнтовної підготовки майбутніх психологів в системі ППО»

Лушин П.В., доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та практичної психології

«Особливості професійної толерантності керівників освітніх організацій»

Брюховецька О.В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри

«Особливості психологічного супроводу майбутніх практичних психологів в системі ППО»

Слободянюк Л.У., магістр психології, старший викладач кафедри

Презентація книжок «Гармонійна Акме-особистисть» та «Прикладна (професійна)акмеологія» в яких розглядаються інноваційні питання підвищення якості освіти у сучасних умовах.

Антонов В.М.- автор книжок, професор НТУУ «КПІ», академік Української Академії Акмеології

Підведення підсумків роботи семінару