Науково-практичний семінар "Технології роботи організаційних психологів в умовах соціальної напруженості в суспільстві"

06.11.15. співробітники кафедри загальної та практичної психології взяли участь в науково-практичному семінарі "Технології роботи організаційних психологів в умовах соціальної напруженості в суспільстві", який проводився в Інституті психології імені Г.С.Костюка НАПН України . В процесі роботи обговорювався досвід роботи організаційних психологів-волонтерів щодо надання психологічної допомоги військовослужбовцям, які постраждали внаслідок воєнних дій в зоні АТО, технології роботи організаційних психологів освітніх організацій із дітьми вимушених переселенців, методи роботи щодо підвищення психологічної культури персоналу організацій та населення в ситуації кризи в суспільстві. Також була обговорена проблема емоційного вигорання у лікарів, психологів та волонтерів, розробка практичних рекомендацій. В обговоренні прийняли участь спеціалісти з п’ятнадцяти регіонів України.