Популярізація освітніх програм Університету в дії

1 – 2 березня 2017 року,  Навчально-науковий інститут менеджменту та психології УМО проводив заходи щодо популяризації освітніх програм Університету. Викладачі кафедри психології та особистісного розвитку, Хілько Світлана Олександрівна та Шевченко Світлана Вікторівна відвідали спеціалізовану школу № 255 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, середню загальноосвітню школу № 62 та спеціалізовану школу № 314 з поглибленим вивченням німецької і англійської мови міста Києва. Зокрема, в даному заході прияли участь учні десятих і одинадцятих класів у кількості 176 осіб.

Учнів старших класів цікавили питання місця розташування ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, структури та кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та психології; кількості освітніх програм, за якими вони можуть здобути вищу освіту; можливості подальшого працевлаштування; наявності військової кафедри; предметів ЗНО для вступу в Університет; можливості гнучкої системи оплати за навчання та багато інших питань, на які було надано вичерпні відповіді. Бесіда пройшла в доброзичливій, теплій атмосфері, в режимі діалогу.

Після презентації ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кожен учень отримав рекламний буклет з корисною інформацією про спеціальності, за якими можливо отримати ступінь бакалавра і магістра, та контактні дані, за якими звертатися з питань вступу до Університету.