ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ГРУПА ПСИХОЛОГІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ З НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

Продовжує свою роботу група психологів-консультантів з Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти.

21 січня  та 1 лютого 2016 року о 18 годині методистом кафедри загальної та практичної психології  НН ІМП Соболєвою Ольгою та випускницею кафедри магістром психології Яковлєвою Наталією були проведені чергові майстер-класи на тему «Підготовка наречених до шлюбу». У ньому брали участь студенти денної та заочної форми навчання із спеціальностей: «Менеджмент», «Управління персоналом та економіка праці», «Психологія».

Під час майстер-класу були обговоренні важливі питання щодо родини, а саме визначені важливі умови комунікації в шлюбі. Був проведений комплекс вправ на довіру. Після яких учасники аналізували свої відчуття та емоції під час проходження цих вправ. Учасникам майстер-класу були поставлені складні суперечливі ситуації, які вони намагалися вирішити. Обговорення кожної із ситуації дало змогу зробити висновки:  при виконанні всіх умов існування шлюбу, аналіз суперечок  та спільне рішення проблем,  ми отримує добру комунікацію, довіру, взаєморозуміння, як результат кохання та щасливий шлюб.