16 травня студенти Університету менеджменту освіти взяли участь у Всеукраїнській акції «День добра», приуроченій до Дня Європи. В рамках заходу було проведено зустріч зі студентами Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ, де у вільному спілкуванні обговорювалися проблеми розвитку інституту сім`ї в умовах сучасного суспільства.

Відбувся обмін книгами, в яких висвітлені здобутки викладачів та студентів галузі психології.

Студенти нашого ВУЗу також взяли участь у святкуванні на Михайлівській площі, а також викладачі та студенти нашого університету разом із польськими гостями відвідали виставу «Дон Кіхот» в театрі опери та балету для дітей та юнацтва.

Інформація про участь студентів у святкуванні акції «День добра» , приуроченій до Дня Європи, буде розміщено на сайті УМО 18.05.2015 р.