У стінах Державного Вищого Навчального Закладу України Інституту менеджменту та психології працювала Державна екзаменаційна комісія

24 квітня 2015 року у стінах Державного Вищого Навчального Закладу України Інституту менеджменту та психології працювала Державна екзаменаційна комісія щодо захисту дипломних робіт студентами групи ПБМ-13-Г-1, та відбулося вручення дипломів «Магістра» державного зразка ступеня вищої освіти «Психологія». В урочистому заході брали участь: ректор ДВНЗ «Університету менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук України, професор, дійсний член НАПН України Олійник В.В, виконуючий обов’язки директора ІМП, професор Мостовий Г.І., заступник директора ІМП, доктор педагогічних наук України Драч І.І., завідувач кафедрою загальної та практичної психології, доктор психологічний наук України, професор Лушин П.В., викладачі кафедри загальної та практичної психології, а також близькі та рідні випускників.