участь кафедри психології та особистісного розвитку в науковій дискусії

Завідувач кафедри психології та особистісного розвитку, д-р психол. наук, професор  Лушин П. В., доцент, канд. психол. наук Інжиєвська Л. А. та методист Мухіна Л. Я. цієї ж кафедри взяли участь у науковій дискусії з проблеми підготовки резерву керівників освіти, яка відбулася 25.09.2019 р. в ДЗВО «Університет менеджменту освіти». За своєю суттю це була жвава, напівформальна  наукова  дискусія, в процесі якої кожен з учасників мав змогу представити свої пропозиції, думки, уроки свого досвіду щодо підготовки резерву керівників освіти.

Модераторами дискусії були перший проректор-проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Клокар Наталія Іванівна та завідувач кафедри психології та особистісного розвитку Лушин Павло Володимирович. В ході дискусії була представлена і обговорена схема організаційних умов в період стихійної самоорганізації ринку педагогічних (освітніх) послуг. Лушин П. В. запропонував модель оперативного реагування на ситуацію, яка за своєю суттю не є формою довгострокової підготовки та проектування змін. В заключній частині дискусії учасниками було вирішено проводити подібні наукові дискусії в майбутньому.