Участь працівників кафедри психології та особистісного розвитку у святковому заході «Новорічна казка»

20 грудня 2018 р. в рамках відзначення Нового року та Різдва Христового за участю здобувачів вищої освіти ННІМП було підготовлено та виступлено зі справжнім шедевром акторського мистецтва - Новорічною казкою.

У даному заході брали участь представники адміністрації ДВНЗ "УМО" та ННІМП, був присутній колектив кафедри психології та особистісного розвитку, в тому числі завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор Лушин П. В., викладачі, методист, а також студенти-психологи.

Під час виступу студентів присутні мали змогу побачити гру молодих талановитих акторів, які успішно представили різні характери, художньо передали атмосферу різдвяної події.

Новорічна казка була присвячена висвітленню значущості та краси любові, вірності, правди, працелюбності та висміюванню брехні, питатості, заздрості та недбалості.

Красиві національні костюми, весела асмосфера, кольорові новорічні декорації, злагоджена та жартівлива гра акторів захоплювали увагу присутніх протягом всієї вистави, даруючи святковий настрій та викликаючи чарівні щирі посмішки.