Участь працівників кафедри психології та особистісного розвитку у відкритті виставки ялинок в ННІМП

Відкриття виставки ялинок 19 грудня 2018 року - один з новорічних заходів, який відбувся в стінах ННІМП.

На цьому заході були присутні ректор ДВНЗ "УМО" Кириченко М. О., директор ННІМП Алейнікова О. В., завідувач кафедри психології та особистісного розвитку Лушин П. В., викладачі, здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 053 "Психологія".

Завідувач кафедри Лушин П. В. побажав присутнім щиро виявляти добро та любов до оточуючих так, як Святий Миколай турбується про виявлення уваги та доброти до кожного.

Цей захід включав музичні виступи студентів, солодкі подарунки, цікаві конкурси та ігри і завершився оглядом ялинок, які були виготовлені студентами та працівниками ННІМП.

Виставка ялинок прикрасила зимові дні в ННІМП різнокольоровими невеличкими ялинками, які виявили творчий потенціал, життєрадість студентів та педагогічних і науково-педагогічних працівників ННІМП, створила святковий настрій для працівників, студентів та гостей Інституту.