Участь у тижневій програмі навчальних тренінгів, воркшопів, майстер-класів від провідних психіатрів та психологів України

Понад 20 представників з п’яти регіонів України приїхали до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, аби взяти участь у тижневій програмі (18 – 22 січня 2016 року)  навчальних тренінгів, воркшопів, майстер-класів від провідних психіатрів та психологів України в рамках проекту щодо впровадження елективного курсу з посттравматичного стресового розладу. До складу учасників увійшли викладачі Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені А.Крупинського, Житомирського інституту медсестринства, двох медичних коледжів Києва, Харківського медичного базового коледжу та Черкаського медичного коледжу. Також долучилися волонтери і соціальні працівники цих міст і Тернополя зокрема та студенти навчально-наукового інституту медсестринства ТДМУ.

Старший викладач кафедри загальної та практичної психології Університету менеджменту освіти, дійсний член «Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», психолог у галузі екофасилітативної допомоги розкриття внутрішніх можливостей людини Леся Інжиєвська провела низку цікавих і практичних майстер класів, зокрема «Принципи вольової саморегуляції та техніки самоопанування при дії стрес-факторів», «Техніки підвищення психологічної пружності», «Арт- терапевтичні техніки – практика роботи з сім’ями, групами та спільнотами під час і після особистої чи соціальної травми: шлях до зцілення і ресурсів».