В Інституті менеджменту та психології було проведено Державну екзаменаційну комісію (ДЕК) щодо захисту дипломних робіт студентами групи ПМ-12-Г-1

27 травня 2015 року в Державному Вищому Навчальному Закладі України Інституті менеджменту та психології було проведено Державну екзаменаційну комісію (ДЕК) щодо захисту дипломних робіт студентами групи ПМ-12-Г-1, до складу якої увійшли: доктор педагогічних наук, професор, перший проректор УМО Чернишова Є.Р., доктор психологічних наук, професор Ложкін Г.В., професор, завідувач кафедри загальної та практичної психології Лушин П.В, кандидат психологічних наук, доцент Брюховецька О.В.

Після закінчення захисту дипломних робіт відбулося урочисте вручення дипломів «Магістра» державного зразка ступеня вищої освіти «Психологія» ректором Університету менеджменту освіти Олійником В.В та заступником директора Інституту менеджменту та психології Драч І.І.