Відбулась атестація здобувачів вищої освіти-магістрів психології.

Протягом 16-17 травня 2016 року на кафедрі загальної та практичної психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулась атестація здобувачів вищої освіти-магістрів заочної форми навчання зі спеціальності 8.030102 "Психологія".

До захисту дипломних робіт було допущено 42 студенти заочної форми навчання зі спеціальності 8.030102 "Психологія", які успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені актуальним проблемам психології.

Екзаменаційна комісія у складі: голови - доктора психологічний наук, професора  Ложкіна Георгія Володимировича, членів екзаменаційної комісії: ректора УМО, академіка, доктора педагогічних наук, професора Олійника Віктора Васильовича, завідувача кафедри загальної та практичної психології, доктора психологічний наук, професора Лушина Павла Володимировича, професора кафедри загальної та практичної психології Бевз Галини Михайлівни та доцента кафедри загальної та практичної психології Брюховецької Олександри Вікторівни відзначили високий теоретичний і практичний рівень написання дипломних робіт, їх практичну значущість.