Відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIÓNES

22 квітня 2016 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь» SAPIENTIA GENERATIÓNES. У заході прийняв участь завідувач кафедри загальної та практичної психології, професор Лушин Павло Володимирович із майстер-класом на тему: «Як виживати коли звичне розвалюється: екофасилітативний підхід», в процесі якого учасник тренінгу мав можливість вирішити свої внутрішні суперечності, знайти ресурс подальшого зростання і розвитку. Ставлення до травматичних подій в контексті їх можливостей, посттравматичне зростання – головна мета заходу.