Відбувся передзахист дисертаційних робіт двох старших викладачів кафедри

7 березня 2018 р. на розширеному засіданні кафедри психології та особистісного розвитку відбувся успішний передзахист дисертаційних робіт двох старших викладачів кафедри психології та особистісного розвитку – Шевченко Світлани Вікторівни та Діденко Марини Сергіївни.

Під час обговорення особливостей та результатів дисертаційних досліджень Шевченко С. В. та Діденко М. С. продемонстрували глибокі знання проблем дослідження, високий рівень розвитку логічного та аналітичного мислення, особистісних якостей, здатність брати участь у дискусії  на високому професійному рівні.

Щиро вітаємо Шевченко С. В. та Діденко М. С. з досягнутими успіхами та бажаємо натхнення для підготовки до захисту дисертаційних робіт.