ВІДВІДУВАННЯ СТУДЕНТАМИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ІНСТИТУТУ ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ Г. С. КОСТЮКА

26.04.2018 р. студенти Навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» першого, другого і третього курсів навчання кафедри психології та особистісного розвитку, разом з викладачами кафедри Хілько Світланою Олександрівною і Шевченко Світланою Вікторівною відвідали Інститут Психології імені Г. С. Костюка, в якому проходив науково-практичний захід «Тиждень психології – 2018».

Студенти мали змогу прийняти участь у наукових семінарах і круглих столах, де обговорювалися актуальні питання науки і практики, зокрема:  «Суб'єктивне благополуччя особистості як проблема екологічної психології»; «Психологія творчості та обдарованості: напрямки та методи дослідження»; «Психологія особистості: основні тенденції розвитку»; «Організаційна, економічна, соціальна психологія, психологія професійної діяльності: актуальні проблеми, технології дослідження та навчання».

Також, в цей день студенти відвідали Ботанічний сад імені акад. О. В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка ‑ заснований в 1839 році, який є одним із найстаріших ботанічних закладів України та отримали задоволення від квітучих білих і рожевих магнолій.