Захист кандидатської дисертації Шевченко С. В.

9 жовтня 2018 р. в Інституті психології імені Г. С. Костюка НАПН України відбувся успішний захист дисертації старшого викладача кафедри психології та особистісного розвитку Шевченко Світлани Вікторівни на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук на тему: "Психологічні особливості розвитку довіри до себе у майбутніх психологів".

Під час захисту дисертації Шевченко С. В. виявила високий рівень професійної майстерності науковця в сфері психологічних знань, значні навики ведення наукових дискусій та публічного викладення наукових ідей.

Наукові здобутки Шевченко С. В., особливості протікання процесу захисту дисертації, результати обговорень в колі науковців засвідчили значний особистісний та фаховий потенціал Шевченко С. В., а також наполегливу працю, значні зусилля, які були вкладені для досягнення поставленої мети. Творчі наукові пошуки дисертантки, цілеспрямованість та посвячення науковій праці протягом декількох років дали змогу Шевченко С. В. отримати у високоповажних науковців захоплення, схвалення і високу оцінку її науковим досягненням.

Кафедра психології та особистісного розвитку вітає Шевченко Світлану Вікторівну з блискучим успіхом в результаті захисту кандидатської дисертації та бажає нових значних звершень, професійного розвитку, реалізації особистісного та науково-педагогічного потенціалу!