Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації в умовах трансформації освіти»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ імені Г. С.  КОСТЮКА

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі

Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації в умовах трансформації освіти»,яка відбудеться 27 травня 2016 року у м. Києві
на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, у тому числі, закладів післядипломної педагогічної освіти; керівники освітніх організацій та навчальних закладів; науковці та педагогічні працівники, студенти, аспіранти, докторанти, здобувачі.

Планується робота за секціями:

• · Секція 1. Психолого-педагогічна фасилітація та екофасилітація в умовах перехідного періоду (керівник – доктор психол. наук, проф. П. В. Лушин).
  • · Секція 2. Психологічне забезпечення професійного вдосконалення фахівців у системі післядипломної педагогічної освіти (керівник – доктор психол. наук, проф. О. І. Бондарчук).
  • · Секція 3. Підготовка психологів до роботи в сучасних організаціях, забезпечення організаційного розвитку та розвитку організаційної культури (керівник – доктор психол. наук, проф. Л. М. Карамушка).
  • · Секція 4. Психолого-педагогічні технології в умовах післядипломної  освіти: досвід і перспективи впровадження (керівник – доктор економ. наук, проф. О. В. Алейнікова).
  • · Секція 5. Підготовка психологів до роботи зі психотравматичними ситуаціями: сучасний контекст (керівник – доктор психол. наук, доц. Г. М. Бевз).

Під час конференції відбудуться майстер-класи:

• Короткотермінова глибинна психологічна допомога: екофасилітативний підхід (керівник – д-р. психол. наук, проф. П. В. Лушин).
  • Психодраматична майстерня (керівник – доктор психол. наук, доц. Г. М. Бевз).
  • Проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу з використанням ІКТ (керівник – канд. пед. наук, доц. В. О. Киричук).
  • Конфліктологічні технології в освіті (керівник – кандидат психол. наук, доц. А. І. Гусєв)..

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі конференції, мають надіслати до 10 травня 2016 року заповнену за зразком заявку (додається) та статті (тези) електронною поштою за адресами:

Назва файлу має відповідати прізвищу доповідача із вказівкою: наприклад, для заявки – Петренко_заявка, Петренко_стаття (Петренко_тези).

Контактні особи :

Опенько Крістіна Віталіївна, тел. 099-200-68-91, е-mail: kafedra_christina@mail.ru

Прокопенко Олена Антонівна, тел. 050-817-87-68; е-mail: kafedra.psychology@gmail.com

Організаційний внесок за участь у конференції (100 грн.) сплачується під час реєстрації.

на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

27 травня 2016 р., м. Київ

П.І.Б. _________________________________________________________

Місце роботи (або навчання) _____________________________________

Посада ________________________________________________________

Науковий ступінь _______________________________________________

Наукове звання _________________________________________________

Адреса, контактні телефони ______________________________________

E-mail _________________________________________________________

Назва доповіді _______________________________________________________________

Секція_________________________________________________________

Потреба в проживанні  __________________________________________

«____» ____________________ 2016 р.                          Підпис __________

Можлива публікація статей у фахових виданнях - науково-методичному журналі «Вісник післядипломної освіти в Україні», вартість публікації 25 гривень за 1 сторінку, оплата проводиться після зарахування статті до друку, а також  у науково-освітньому журналі «Післядипломна освіта в Україні» (безкоштовно).

• Статті до «Вісника післядипломної освіти в Україні» та науково-освітнього журналу «Післядипломна освіта в Україні», подаються в редакційно-видавничий відділ  Васильченко Яніні (конт. телефон 044-481-38-53, е-mail: ya.vasilchenko@gmail.com).

! Статті до фахових видань мають бути оформлені відповідно до вимог МОН України (див. Електронний ресурс. Режим доступу до вимог:http://tme.umo.edu.ua/docs/statti_VAK.pdf).

Адреса Організаційного оргкомітету:

ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України,
кафедра загальної та практичної психології,
м. Київ, 04053, вул. Січових стрільців, буд. 52-А, корпус 1, кімн. 412
корпус 3, кімн. 3.1, 3.1.1,
Контактні телефони: (044) 481-38-22; (044) 481-38-57

Оголошення на сайті Університету менеджменту освіти http://www.umo.edu.ua

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Чаусова Т. В.
кандидат психологічних наук, доцент
кафедри загальної та практичної психології
 ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України