Проект «Я маю право!»

 

 

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України підтримує ініціативу Міністерства юстиції України та інформує громадян про роботу всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право!» у 2017–2019 роках».

Метою проекту є формування нової правової культури суспільства, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг, як забезпечення доступу до правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Отримати таку допомогу має право кожен: звернутися за наданням зазначеної допомоги мають право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Програма діє по всій Украні.
У Києві створено 4 центри правої допомоги.
Адреси центрів можна дізнатися за телефоном:

0800 213 103