Програми спецкурсів

Бондаренко  О.А.  Освітні вимірювання в діяльності сучасної школи: навчально-методичний комплекс для післядипломної освіти педагогічних працівників. Частина 1. Програма спецкурсу очно-дистанційної форми навчання «Тестування як метод вимірювання компетентностей учнів» / [автор-уклад. О. А. Бондаренко]. – Черкаси: КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», 2017. – 28с.

Безпоясний Б.С. Особливості вивчення робототехніки Lego Mindstorms EV3 (спецкурс для вчителів, тренерів, менторів програм (Lego-education)

Кондратюк С.Ю. Формування інформаційно-комунікаційних компітентностей у педагогічних працівників, спецкурс

Сергеєва Л.М. Технології відстеження фахового успіху випускників професійних навчальних закладів /Спецкурс/. – К.: ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. – 2016.

Сіренко А.Є., Ванько К.І. Формування соціально-фінансових уявлень у дітей старшого дошкільного віку (навчально-методичний комплекс)

Шпичак І.П.  Попередження емоційного вигорання педагогів / Спецкурс – Рівне: РОІППО, 2017. – 52 с.