ВІДБУЛАСЬ «ЛІТНЯ ТОЛОКА ПОЗАШКІЛЬНИКІВ»

05-07 червня 2018 р. в м. Києві відбулась літня «Толока позашкільників» (проект професійного розвитку керівників закладів позашкільної освіти) за темою: «Особистісна зрілість управлінця позашкільного закладу керівників закладів позашкільної освіти в умовах освітніх трансформацій». Керівник проекту – Ольга  Просіна, к.п.н., доцент кафедри філософії освіти дорослих ЦІППО. Модераторами заходу виступили Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Учасниками заходу стали керівники і методисти закладів позашкільної освіти, викладачі та методисти ІППО, методисти методичних центрів (кабінетів) із 14 регіонів України, а саме: Черкаської, Сумської, Київської, Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Тернопільської, Чернівецької, Донецької, Чернігівської та Житомирської областей.

Програма заходу включала проведення: експертної сесії з теми «Актуальні питання розвитку позашкільної освіти»; практичного заняття «Особистісна зрілість управлінця позашкільного закладу в умовах освітніх трансформацій» (модератор: Світлана Баранова, кандидат псих. наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії соціально-психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, психотерапевт-наставник за методом кататимно-імагінативної психотерапії, доцент Міжнародного Товариства кататимного переживання образів (МТКПО, Німеччина); квесту «У пошуках козацьких скарбів» (модератор: Ірина Шкільна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України); дискусійного майданчику з теми «Що нового в НУШ?» (модератор: Ольга Просіна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії освіти дорослих ЦІППО УМО НАПН України).

Під час заключної частини заходу відбулася презентація навчально-методичного посібника «Толока позашкільників: методичний путівник» (авт. Ольга Просіна) та вручення сертифікатів учасникам.

Більше інформації про захід можна знайти на сторінці проекту професійного розвитку у Фейсбуці https://www.facebook.com/Толока-позашкільників-235146643693184/?ref=br_rs