Відбувся візит делегації педагогічного факультету Університету імені Матея Бела (Словацька Республіка) до ДВНЗ "Університет менеджменту освіти"

З 10 по 13 жовтня 2018 року відбувся візит делегації педагогічного факультету Університету імені Матея Бела (Банська Бистриця, Словацька Республіка) до ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" (Київ, Україна).

Склад делегації :

1. Косова Бєата – заступник декана з науки, досліджень та мистецтва, Dr.h.c., доктор філософії, професор (наукова спрямованість – шкільна реформа, педагогічна освіта, професія педагога, порівняльна педагогіка, філософія освіти, докторантура);

2. Карікова Соня – професор кафедри психології, доктор філософії (наукова спрямованість – педагогічна психологія, особистість педагога, психологічні аспекти професії педагога, педагогічна освіта, мобінг у школі);

3. Павлов Іван – доцент кафедри андрагогіки, доктор філософії (наукова спрямованість – безперервне навчання (навчання впродовж життя), постійна педагогічна освіта, системи кар’єри в професії педагога, розвиток школи, школа як навчальна організація).

11 жовтня словацьку делегацію з приїздом до столиці України привітали ректор УМО Микола Кириченко, директор ННІМП УМО Олена Алейнікова та заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Володимир Олійник. Словацьку делегацію приймав Президент НАПН України, академік Василь Кремень. В ході наступної презентаційної зустрічі, на якій були присутні ректор Університету Микола Кириченко, професор кафедри педагогіки, управління та адміністрування УМО Віктор Гладуш, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв'язків Олена Отич, директор ЦІППО УМО Тамара Сорочан, директор ННІМП УМО Олена Алейнікова, завдувачі кафедр Інститутів, начальники структурних підрозділів було обговорено напрями розвитку міжнародного співробітництва між ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Університетом імені Матея Бела; можливості взаємного співробітництва (конференції, публікації, наукові проекти тощо); забезпечення конкретної співпраці між кафедрами – двосторонній обмін інформацією, пошук варіантів спільних проектів.

12 жовтня словацька делегація була прийнята Головою райдержадміністрації міста Вишгород Вячеславом Савенком та заступником Голови РДА Тетяною Волотовською. Для делегації було організовано ряд цікавих та пізнавальних екскурсій, у тому числі до приватної резиденції В. Януковича "Межигір'я", Борисоглібської церкви та на Хутор Савки. Вечір було продовжено концертною програмою присвяченою 30- річному Ювілею спеціалізованої школи "Сузір'я" міста Вишгород, яка є творчою науково-дослідною лабораторією кафедри педагогіки, управління та адміністрування ННІМП УМО, де було вручено Почесну грамоту Президента НАПН України Василя Кременя педагогічному колективу білінгвальної школи "Сузір'я" та Подяки учителям від Ректора УМО Миколи Кириченка.

Візит був насичений різними цікавими подіями та інформативними зустрічами. Дякуємо колегам зі Словаччини за ділову та творчу атмосферу!

Велика Подяка професору кафедри педагогіки, управління та адміністрування Ганні Тимошко, колективу кафедри управління проектами та ЗФД в особі завідувача кафедри Євгена Карташова, доцента Галини Бережної, яка була координатором міжнародної зустрічі, професора кафедри Тетяни Букорос, доцента Оксани Дубініної, завідувачу кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяні Бурлаєнко за небайдуже ставлення, допомогу в організації та проведенні міжнародної зустрічі на високому рівні!