ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ І СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ СИСТЕМИ УКРАЇНИ В ДІЇ:  Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ І СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ СИСТЕМИ УКРАЇНИ В ДІЇ: Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

3 березня 2020 р. у ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» під головуванням О. І. Бондарчук, завідувачки кафедри психології управління Центрального інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктора психологічних наук, професора відбулася нарада членів журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів (На виконання наказу № 1052 Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми»).

 

На конкурс надійшли роботи з усіх куточків України. Практично всі розробки справили на членів журі надзвичайно гарне враження за актуальністю і змістом. У плідній дискусії на основі експертних оцінок і рецензій розробок сформовано пропозиції щодо переможців конкурсу. Ближчим часом буде оголошено прізвища переможців. Слідкуйте за новинами!