участь делегації ННІМП у роботі круглого столу на тему: «Стан та перспективи духовно-морального виховання школярів в Новій українській школі»

28 жовтня 2020 року делегація Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на чолі із його директором, доктором наук з державного управління, професором Оленою Алейніковою взяла участь у роботі круглого столу на тему: «Стан та перспективи духовно-морального виховання школярів в Новій українській школі», організованого та проведеного на базі Неліпинськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В роботі круглого столу також приймали участь:

• завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП, доктор педагогічних наук Ірина Сіданіч,
  • співробітник відділу міжнародного співробітництва УМО Людмила Бринь;
  • директор Неліпинськоі ЗОШ, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Християнська педагогіка» кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО УМО Наталія Легеза;
  • завідувач відділу освіти Свалявської міської ради, агент змін НУШ Наталія Власик;
  • директор Свалявської гімназії Вікторія Туряниця;
  • директор Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Оксана Лемак.
  • заступники директора Неліпинськоі ЗОШ Лендел Ірина та Полянчич Андріана;
  • психолог Неліпинськоі ЗОШ Скрипинець Мирослава, а також учителі Русин ОксанаДулішкович СвітланаБровко Наталія.

Захід передбачав обмін досвідом педагогічної діяльності керівників закладів освіти міста Сваляви й Неліпинського району. На засіданні обговорювалися актуальні питання, які стосуються виховання учнів, а саме: інклюзивна освіта, робота над освітньою програмою «НУШ у поступі до цінностей» та впровадження в освітній процес курсів «Християнська етика» та «Основи духовної родини».

По закінченні дискусії було прийнято рішення щодо подальшої співпраці у рамках укладеного договору про  співробітництво.

Окрім того, учасники круглого столу мали можливість ознайомитися із специфікою діяльності ДЗВО «Університет менеджменту освіти», перспективами і можливостями навчання за освітніми програмами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО УМО.