29 жовтня 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів освітнього рівня бакалавр, студентам груп МОБ-12-Г1 та УПБ-12-Г1!!!

На врученні були присутні: Олійник Віктор Васильович – академік, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, дійсний член Міжнародної слав'янської академії освіти ім. Я. А. Коменського, заслужений працівник освіти України, ректор ДВНЗ «Університету менеджменту освіти», Кириченко Микола Олексійович –кандидат педагогічних наук, доцент, перший проректор − проректор науково-педагогічної та навчальної роботи ДВНЗ «Університету менеджменту освіти», Алейнікова Олена Володимирівна – доктор наук з державного управління, професор, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології. А також члени випускової кафедри економіки та управління персоналом Тетяна Іванівна Бурлаєнко к.п.н. доцент, Оксана Леонідівна Ануфрієва к.п.н. доцент, Олександр Васильович Мурашко к.е.н. доцент на чолі із завідувачем кафедри доктором економічних наук, професором Іриною Вікторівною Хлівною!

Щиро вітаємо наших студентів із успішним закінченням навчання,  заслуженим дипломом та гордим званням БАКАЛАВР!
Бажаємо подальших успіхів та невтомних творчих пошуків!
Нехай саме цей крок стане початком Ваших великих звершень!!!