Відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар "Позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту"

17 жовтня 2019 року кафедра педагогіки, адміністрування і соціальної роботи ННІМП ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно із ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти», управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради Київської області та Бориспільським академічним ліцеєм провела на базі останнього Всеукраїнський науково-методологічний семінар "Позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту".

До заходу долучилися провідні науково-педагогічні працівники, керівники закладів освіти Бориспільщини та здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом», які працювали за напрямами: лідерство і організаційна культура в педагогічній і управлінській діяльності; теорія і практика управління закладом освіти в умовах євроінтеграції; управління міжнародними проектами і програмами; стратегії маркетингу та позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту; технології позиціонування закладу освіти в умовах інклюзивного навчання; новітні технології у науково-методичному супроводі педагога Нової української школи.

У рамках роботи Підписано угоду про співпрацю між ДЗВО УМО НАПН України і Бориспільським академічним ліцеєм.

Під час роботи семінару учасники мали змогу ознайомитися із роботою  Бориспільського академічного ліцею.

Бориспільський академічний ліцей є наймолодшим освітнім закладом України. Він розпочав свою роботу 04.01.2019 року. Перші 524 учні переступили поріг закладу 14.01.2019 року. Нова, сучасна будівля була побудована за два роки забудовником ПрАТ «Агробудмеханізація» коштом місцевого бюджету. Просторі класи, сучасна вентиляція, власна котельня, багаторівнева система пожежної безпеки. Лабораторії, хореографічна, спортивна, актова зали, тир, майданчики. А також усе необхідне обладнання та меблі. Ідеальний старт для створення потужного закладу. Планується, що Бориспільський академічний ліцей забезпечить місто навчанням за природничо-математичним профілем.

Щира подяка Тетяні Володимирівні Павленко - начальнику управління освіти і науки Бориспільського міської ради Київської області, Оксані Миколаївні Пономарьовій - директору Бориспільського ліцею за сприяння і високий рівень організації семінару.

Велика подяка Рожновій Тетяні Євгенівні, Мосюрі Анні Іванівні, Махині Тетяні Анатоліївні за підготовчу роботу і модерування заходу.

Окрема подяка здобувачам вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» за небайдужість і активну участь.