БАЗОВАНА НА ЗНАННЯХ ЗМІННІСТЬ

Для науково-педагогічних працівників кафедри професійної і вищої освіти під керівництвом завідувача, доктора педагогічних наук, професора Л.М. Сергеєвої 15 червня 2021 року було проведено внутрішньо-кафедральний семінар з теми: «Використання ігрових і симулятивних технологій у сучасній освіті».

Модератори заходу ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри П.С. Олешко та кандидат економічних наук, доцент кафедри В.Я. Паздрій. Надзвичайно корисна й креативна інформація із демонстрацією можливостей.

Нові знання і технології пріоритетно продукуються для трансферу в освіту. На кафедрі традиційно приділяється увага питанню практик організації професійного розвитку науково-педагогічних працівників на науковому і методичному рівнях в контексті неформальної освіти та освіти дорослих..