БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД ФОНДУ «СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ГУМАНІТАРНА МІСІЯ»

Гарант освітньо-професійної програми «Християнська педагогіка» Cіданіч Ірина Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України багато років співпрацює з Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія». Фонд забезпечує здобувачів вищої освіти, учнів закладів загальної середньої освіти християнською науково-методичною літературою та надає іншу благодійну допомогу і підтримку.

Випускниця нашого університету, директор благодійного фонду Новікова Дар’я Петрівна виконала благородну місію – забезпечила засобами індивідуального захисту від COVID-19 вступників до магістратури, які мають наміри здавати ЄВІ у червні 2021 року. Комплект засобів це індивідуальні маски, антисептики, паперові рушники, що надійно зможе забезпечити та максимально знизити ризику для абітурієнтів під час складання ЄВІ в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Щиро дякуємо Всеукраїнському благодійному фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія» за благодійну допомогу pfдля збереження здоров’я наших громадян!