ДОСЛІДЖЕННЯ ФОКУС-ГРУПИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ЕРАЗМУС+ НАПРЯМУ ІМ. ЖАНА МОНЕ «ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО: МАЙБУТНІ ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ АКАДЕМІЧНИХ ТА ГРОМАДЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ В УКРАЇНІ»

14 травня 2021 року за підтримки Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції та Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA) «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні» шість здобувачів вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» взяли участь в роботі фокус-групи щодо дослідження ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства.

Організаторами фокус-групи від Університету виступили:

т.в.о. ректора Муранова Н.П., директорка ННІМП Рожнова Т.Є., завідувач відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А., заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Жукова І.В., завідувач відділу наукової роботи Отамась І.Г.

Учасники фокус-групи – здобувачі освіти:

Ботезат Денис (І курс, спеціальність «Економіка»); Бендас Діана (І курс, спеціальність «Психологія»); Корсак Валентин (ІІ курс, спеціальність «Психологія»); Свідерська Лариса (ІІ курс, спеціальність «Менеджмент»); Чепенко Єлизавета (ІІ курс магістратури, спеціальність «Педагогіка вищої школи»); Іванова Анастасія (ІІ курс магістратури, спеціальність «Педагогіка вищої школи»).

Опитування має на меті з’ясувати актуальний ціннісний клімат та виявити динаміку ціннісних трансформацій в середовищі українського студентства. Головним результатом дослідження є розробка ефективної стратегії комунікації проєвропейських ціннісних орієнтацій українського студентства.

Дякуємо спікерці проєкту – Олені Тупахіній за професіоналізм, нестандартний підхід та цікаві питання!!

Чекаємо на аналітичні матеріали за проєктом!