ДРУЖИНА ПРЕЗИДЕНТА МАРИНА ПОРОШЕНКО ОЗНАЙОМИЛАСЯ ІЗ ПРОМІЖНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕДАГОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ

17 травня 2018 р. дружина Президента Марина Анатоліївна Порошенко відвідала ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» (директор С. Б. Сущенко), де за Наказом Міністра освіти і науки України № 565 від 25.05.2016 р. проходить педагогічний експеримент всеукраїнського рівня з теми: «Технологія забезпечення доступності освітнього простору професійно-технічного навчального закладу для учнів з порушеннями слуху» (науковий керівник експериментального педагогічного майданчика доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»НАПН України Л. М. Сергеєва, науковий консультант – А. В. Замша, завідувач лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат психологічних наук).

Марина Анатоліївна ознайомилася з розробкою та впровадженням інноваційних методів у забезпеченні доступності освітнього простору ЗПО для учнів з порушеннями слуху, технологіями створення доступного освітнього середовища в ЗПО для учнів з порушеннями слуху, особливостями методичного забезпечення освітнього процесу учнів з порушеннями слуху, інноваційними підходами до розбудови інклюзивної освіти як умови розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами.

Губернатор Одеської області М. В. Степанов відзначив досягнення педагогічного колективу ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» за результатами експериментальної роботи.

Для учасників творчої групи ЕПМ професор Л. М. Сергеєва провела навчально-практичний семінар «Розробка інноваційних навчальних ресурсів : сучасні реалії, виклики та можливості», відповіла на численні запитання, провела індивідуальні консультації.