ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» - ЛІДЕР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України переможець рейтингового виставкового конкурсу для закладів післядипломної освіти, який проводився в межах ХХХVІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2021».

Вітаємо колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України із нагородою, здобутою на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар'єра – 2021», – присвоєнням Почесного звання «Лідер післядипломної освіти».

Ця почесна нагорода, отримана ДЗВО «Університет менеджменту освіти» від Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, є особистісно значущою для кожного члена колективу, професорсько-викладацького складу Університету.

Виставковий рейтинг для закладів післядипломної освіти охоплює результати роботи всіх структурних підрозділів університету, в яких педагогічні, науково-педагогічні працівники демонструють високий рівень фахової компетентності, сприяючи розвитку таких невід’ємних складових діяльності, як освітня, наукова, науково-методична, науково-технічна та міжнародна.

Оцінювання здобутків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувалося за такими напрямами: національне визнання; міжнародна діяльність; презентація досягнень; навчально-методична, науково-методична та управлінська діяльність; інформаційно-освітнє середовище.

Слід зазначити, що комісія гідно оцінила здобутки нашого університету в галузі  післядипломної освіти, відзначивши високий рівень досягнень із усіх напрямів діяльності.

Щиро вітаємо керівництво університету, науково-педагогічних і педагогічних працівників із високою нагородою, присвоєнням Почесного звання «Лідер післядипломної освіти», що заслужена щоденною копіткою працею всіх членів колективу. Бажаємо міцного здоров'я та подальших здобутків у вітчизняному й міжнародному освітньому та науковому просторі!