Фінські та українські професори: співпраця задля директора НУШ

Фінська Програма підтримки української школи є надзвичайно важливою як для підготовки вчителів до роботи в НУШ, так і керівників ЗЗСО, адже не лише від учителя, але й від керівника школи, його професійної та громадянської позиції залежить успіх реформ. Робота з написання професійних стандартів директора української школи, вироблення ключових підходів до його підготовки продовжується. Активну участь у розробленні таких важливих документів приймають фінські колеги, зокрема, професор Гельсінського університету Яркко Лампіселка (Jarkko Lampiselka), визнаний фахівець з підготовки керівників закладів освіти, який свою першу робочу зустріч в Україні провів з професорами кафедри публічного адміністрування та менеджменту освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України. Обмін думками, ідеями, вироблення ключових підходів, висловлення конструктивних пропозицій, плани щодо подальшої співпраці - все проходило в атмосфері поваги і взаєморозуміння, насиченого професійного діалогу. Приємно, що маємо спільне стратегічне бачення питання підготовки нової генерації керівників закладів загальної середньої освіти. Працюємо в тренді!