ФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

28 серпня 2017 р. на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені антона Макаренка відбулася серпнева конференція педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів міста Києва (модератор заходу — голова ради директорів ПТНЗ м. Києва, директор ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», кандидат педагогічних  наук  Ольга  Авраменко).

У роботі конференції взяли участь доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, кандидат технічних наук, доцент Ольга Пащенко (кафедра державної служби і менеджменту освіти), кандидат педагогічних наук, доцент Алевтина Молчанова (кафедра університетської освіти і права) Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету.

В обговоренні доповіді-презентації начальника управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олега Бондаренка взяли участь: Алла Гончаренко, директор ДПТНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», Олександр Михальчук, директор Київського професійного енергетичного ліцею, Катерина Мирошниченко, заступник директора Департаменту професійної освіти – начальник відділу змісту та організації навчального процесу МОН України, Нелля Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України. Делегати ухвалили рішення конференції.