ІІІ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В НАУЦІ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ»

Відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасності» на базі Варненського вільного університету імені Черноризця Храброго (м. Варна, Республіка Болгарія).

11 вересня 2018 р. пройшли пленарне й секційні засідання, де науковці із Болгарії, Грузії, Польщі, Словакії, Хорватії та України мали дискусійні панелі із актуальних питань розвитку науки і освіти.

У Форумі взяли участь науково-педагогічні працівники ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України: доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, доктор психологічних наук, професор Олена Бондарчук, кандидат юридичних наук, доцент Марина Дей, кандидат педагогічних наук, доцент Надія Любченко.

Перед учасники наукового форуму виступили: професор  Петер  Христов (Болгарія), доктор наук, професор  Нателла Тсіклашвілі (Грузія), професор Невенка Таткович (Хорватія), доктор наук, професор  Tатиана  Варшолова (Словакія), доктор наук, професор  Лариса Сергеєва (Україна), професор Далі Секнішвілі (Грузія).

Делегації науковців познайомилися із багатою культурною спадщиною Болгарії, відвідати заклади вищої освіти, обмінятися думками.

За підсумками Форуму вийшов із друку збірник наукових праць англійською мовою «Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools». Vоlume 28, Number 4, (2018).